Okuma Bayramı Geliyor


Yaşasın Okuma Bayramı Geliyor

   ELAKİN  Ela, Lale, Elek, Kek, Nane, Anne derken Artık Okuyor ve Yazıyoruz. Okullarda artık geleneksel olan Okuma Bayramı hazırlıkları başlar. Bu konuda bir çok öğretmen soluğu google arama motorlarında alır. Okuma Bayramında ne yapabilirim araştırmasına girerler. 

   www.madalyaci.net  site editörü olarak siz değerli öğretmenlere yardımcı olmak için bu yazımızı kaleme aldık. Okuma Bayramlarında yapılması gerekenleri sitemizin dosyalar bölümünden indirmeniz sizlere yardımcı olacaktır. 

   Okuma Bayramı hazırlıkları aşamasıda bir derstir. 1.sınıf öğrencileri yapacakları yorucu hazırlık çalışmalarında Okumayı ve yazmayı öğrenmelerinden daha fazla yorulmak zorunda kalırlar. Sene ortası veya sene sonunda yapmayı düşündüğünüz Okuma Bayramı için sene başından beri sınıf içi yaptığınız etkinlikleri de sergilemek en güzelidir. Sene içinde derslerde zaman zaman Okuma bayramını düşünerek bazı aktiviteler ( Şiir, tiyatro, küçük sikeçler ...) planlanması yararlı olacaktır.

   Unutmayalım ki Çocuklardan mükemmeli beklemek onlara haksızlıktır. Her çocuk kendi hızında ilerlerken bizler onlara sadece gaz vermeliyiz.

   Okuma Bayramlarının olmazsa olmazları Okuma Bayramı Madalyasını yaptırmayı unutmayalım. Okuma Bayramı Madalyası en anlamlı ve en ekonomik hediyedir.  

www.madalyaci.net  site editörü

Siz değerli öğretmenlere Okuma Bayramı Madalyası, Okuma Bayramı Magneti, Okuma bayramı buzdolabı madalya desenli magneti, Okuma bayramı davetiyesi, Artık Okuyor ve Yazıyoruz Belgesi ile yardımcı olmak isteriz.Ben Artık Okuyorum Yazıyorum
 okuma bayramı madalyası
Önemli Linkler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam85
Toplam Ziyaret91138