Madalya yaptırma

Madalya Yaptırmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

   Yaptırmak istediğiniz madalya modelini seçtikten sonra www.madalyaci.net sitemizin sağ üst menüdeki "Nasıl Sipariş Veririm" e tıkyarak gerekli bilgileri bizlere mail atmanız gerekir.

   Madalyalarımız hazır baskılı olmayıp sizlerin isteği doğrultusunda tasarım ve baskı yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır. Bunun için hazırlanması zaman almaktadır. Bu zaman genellikle 1-3 gün arası değişmektedir.

   Madalya yaptırma aşamasında madalyalarınız sizlere hızlı ulaşması açısından bilgilerin bizlere eksiksiz ulaşması çok önemlidir.
  
   Bizlere mail yoluyla ulaştırdığınız bilgiler aynı gün (1-12 saat içinde) grafik çalışması yapılarak sizlere onay vermeniz için karşı mail atılır. Tarafınıza ulaşan madalya tasarımlarınız doğru ise baskı onayı vermeniz halinde ve gerekli ücreti yatırmanız halinde baskı yapılarak adresinize kargo ile gönderilir.

   Madalya yaptırma işlemlerinde teslimatı uzatan şeyler nelerdir?

1. Hatalı bilgi gönderilmesi ( İsim hataları, fotoğrafların kimlere ait olduğunun tam olarak belirtilmemiş olması...)

2. Adres ve telefon bilgileri eksikliği ( Madalya yaptırma aşamasında adres ve cep telefonu bilgilerinin eksik olması tasarım aşamasında sizlere ulaşmak istediğimizde ulaşamamız tasarım ve teslimatları geçiktirmektedir)

3. Ödeme bilsinin geç kalması ( Madalya tasarımlarının onayından sonra ödeme bilgisi tarafımıza ulaşması gerekir. Madalya siparişi veren kişi ile ödeme yapan kişilerin isimlerinin farklı olması ödemenin kimlere ait olduğunu bulmamızda zorluklar yaşatması tesmlimat süresini uzatmaktadır)Ben Artık Okuyorum Yazıyorum
 okuma bayramı madalyası
Önemli Linkler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret91055