Madalya fiyatları

Madalya Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Madalyalarımız büyük boy ( 7 cmx 5 cm ) madalya olup fiyatlandırma içeriğindeki çalışma ile ilgildir.

1. Standart bir madalya isteniyorsa yani bütün madalyalara aynı özellikte çalışma baskısı yapılacaksa fiyatlarımız en düşüktür.

2. Madalyalarda isim değişken olacak ise yani her madalyaya kişi ismi ayrı ayrı eklenecek ise madalya fiyatları bir kademe artmaktadır.

3. Madalyalarda isim + resim beraber olacak ve her madalyada isim+resim farklı çalışma olacak ise madalya fiyatlarımız en yüksek fiyata çıkmaktadır.(ADET )    
LOGOLU MADALYAİSİM DEĞİŞKENLİ MADALYAİSİM+RESİM DEĞİŞKENLİ MADALYA
20-10015,00 TL15,25 TL15,90 TL
DAHA UYGUN MADALYA SİPARİŞLERİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ .okul öğrenci yıllıkları, okul dergileri, okul broşür basımları ,mezuniyet madalyaları , eğitim yazılımları fotoğraf albümleri , plaket , madalya , okul rozetleri , okuma bayramı madalyaları , e okul çekimi , e-okul fotoğraf çekimi , e okul paketi , öğretmen not çizelgesi , idareci albümü, okuma madalyası,
mezuniyet madalyası , okuma bayramı madalyası , okuma bayramı hatırası , okuma bayramı hediyesi , mezuniyet hediyesi , kişiye özel madalya , kişiye özel hediye , öğrenci hediyesi , öğrenciye hediye , okul hediyesi , 1.sınıf hediyesi , anaokulu madalyası , anaokulu hediyesi , kreş hediyesi , kreş hediyeleri , kreş öğrencisine hediye , ilkokul madalyası , ilkokul öğrencisi , ilkokul öğrencisi hediyesi , mezun oldum madalyası , okuyorum yazıyorum madalyası ,özel okuma madalyası , Baskılı Madalya , baskılı madalya , baskı madalya , özel baskılı madalya

Ben Artık Okuyorum Yazıyorum
 okuma bayramı madalyası
Önemli Linkler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam88
Toplam Ziyaret91141