Nasıl Sipariş Veririm


SİPARİŞ VERMEK İÇİN İZLENECEK YOL
(mdalyaci@gmail.com )

MADALYA SİPARİŞLERİNİZ İÇİN MAİL ATILMASI GEREKEN BİLGİLER

1. Okul Adınız
2. Öğretmen Adı sınıf ve şubesi
3. FOTOĞRAFLI MADALYA İSTENİYORSA   örnek 1 deki gibi öğrenci fotoğraflarına öğrenci adı soyadı dosya adı olarak yazılmalı. ( Dosya adı yazmak için öğrenci fotoğrafına bir kere tıklatıktan sonra klavyeden F2 tuşuna bir kere baslılır ve ilgili öğrencinin adı soyadı büyük harf ile yazılarak Enter tuşuna baslılrı)

   A) BİLGİSAYARINIZIN MASAÜSTÜNDE SINIF ŞUBE ADINDA BİR KLASÖR AÇARAK ÖĞRENCİ FOTOĞRAFLARINI BU KLASÖRE KOYALIM. HERBİR ÖĞRENCİ FOTOĞRAFINA DOSYA ADI OLARAK ÖĞRENCİ ADI SOYADI TAM VE EKSİKSİZ YAZILARAK MAİL ATILMALI ( ÖRNEK-1)

  

4. SADECE ÖĞRENCİ İSMİ YAZILI MADALYA İSTENİYORSA SADECE ÖĞRENCİ LİSTESİ ( WORD-EXCELL ...) MAİL ATILMALI.

5. KARGO İÇİN ALICI ADI ve SOYADI- AÇIK ADRESİ-CEP TELEFONU BİLGİSİ BİLDİRİLMELİ.

6. Yukarıdaki bilgileri sınıf klasörü içine aldıktan sonra sınıf dosyanızı zıplayarak (sıkıştırarak) tek dosya halinde  madalyaci.net@gmail.com adresine mail atınız.
           
            
    !!!! Sıkıştırma yapmak için sınıf klasörü üzerine sağ tıkladığınızda açılan pencerece içindeki "Arşive Ekle" seceneğini seçiniz.


okul öğrenci yıllıkları, okul dergileri, okul broşür basımları ,mezuniyet madalyaları , eğitim yazılımları fotoğraf albümleri , plaket , madalya , okul rozetleri , okuma bayramı madalyaları , e okul çekimi , e-okul fotoğraf çekimi , e okul paketi , öğretmen not çizelgesi , idareci albümü, okuma madalyası,
mezuniyet madalyası , okuma bayramı madalyası , okuma bayramı hatırası , okuma bayramı hediyesi , mezuniyet hediyesi , kişiye özel madalya , kişiye özel hediye , öğrenci hediyesi , öğrenciye hediye , okul hediyesi , 1.sınıf hediyesi , anaokulu madalyası , anaokulu hediyesi , kreş hediyesi , kreş hediyeleri , kreş öğrencisine hediye , ilkokul madalyası , ilkokul öğrencisi , ilkokul öğrencisi hediyesi , mezun oldum madalyası , okuyorum yazıyorum madalyası ,özel okuma madalyası ,Yorumlar - Yorum Yaz
Ben Artık Okuyorum Yazıyorum
 okuma bayramı madalyası
Önemli Linkler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam89
Toplam Ziyaret91142